Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Lista życzeń

Brak produktów

Moje listy życzeń

KETTLER GIRO R-3

Parametry produktu

Producent
Cena: 2 840,00 zł

7689-370

Dodaj do przechowalni

Parametry i opis produktu

-Komputer treningowy. Podświetlany wyświetlacz LCD mierzy czas, prędkość, odległość szkolenia, częstość akcji serca, rytm i zużycie energii. Optyczne i akustyczne ostrzeżenie w razie przekroczenia górnej granicy tętna wraz z wyświetlaniem danych procentowych. Ocena impulsu  w tym określanie przydatności znaki od 1 do 6

-Oprogramowania. Razem 10 programów, 6 programów, profil obciążenia i puls programy nastawione na (Fat / Fit). Preferencje wartości docelowe czas, dystans, zużycie energii i cardio (Fat / Fit).

-Magnetyczny system hamowania sterowany przez komputer. Płynna wspomagania hamulców odporność, układ hamulcowy z cichą pracę. Cyfrowy wskaźnik stresu w zakresie 1-15 stopni jest na wyświetlaczu.

-Cicha praca systemu napędowego . Rower jest wyposażony łożyska przemysłowe  , energia wydatkowana na pedałowanie jest przenoszona na koła za pomocą płaskiego paska napędowego z podłużnymi rowkami. Koło zamachowe 8 kg jest  skalibrowane przed wibracjami, przełożenie / koła zamachowego  01:08.

-Wygodne Siedzenie  z oparciem,redulowane e prłnym zakresie od wysokości do przemieszczenia w poziomie , ergonomiczna kierownica, samoregulujące pedały, koła do transportu (z przodu), mechanizm wyrównania nierówności podłogi (tył).

-Elektroniczny pomiar tętna. Dzięki czujnikom (w zestawie), lub zestaw pas Cardio   który mierzy z dokładnością EKG (tylko jako wyposażenie dodatkowe).

-Trener Power. Zasilanie: 230 V / 50 Hz.

-Przestrzeń. Wymiary po rozłożeniu (dł. x szer. x wys.): 163 × 63 × 119 cm.

-Gwarancja 36 miesięcy (tylko do użytku domowego)

Inne produkty w tej kategorii

Opinie o produkcie


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newsletteraWeber