FORMY I KOSZTY DOSTAWY

ZASADY WYSYŁKI

Wszystkie zamówione produkty w naszym sklepie sportowym wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Dostawy realizujemy także własnym transportem. Czas oczekiwania na przesyłkę waha się od 1 do 3 dni roboczych.

W swojej ofercie posiadamy opcję wysyłki za pobraniem. Płatność dokonuje się u kuriera gotówką lub kartą kredytową/płatniczą. W przypadku dostaw własnym transportem także umożliwiamy zrealizowanie płatności kartą kredytową/płatniczą Składając zamówienie z taką formą płatności prosimy o dodanie informacji w jaki sposób będzie dokonana płatność. Należną kwotę powiększoną o koszt wysyłki zamawiający płaci przy odbiorze.  Istnieje też możliwość wcześniejszej wpłaty należnej kwoty na nasz rachunek bankowy ze pomocą przelewu bankowego lub szybkiego przelewu za pośrednictwem serwisu PayU.

CIĘŻKIE PRZESYŁKI

Za ciężką przesyłkę uważany jest każdy produkt powyżej 31,5 kg. W związku z tym przy odbiorze powinni Państwo postarać się o pomoc w jej wniesieniu,  gdyż zakres obowiązków kuriera ogranicza się w takim przypadku do rozładowania przywiezionej przesyłki. Kurier nie ma obowiązku jej wnoszenia.

USZKODZENIA W TRANSPORCIE

W przypadku zastrzeżeń co do stanu przesyłki lub ilości zamówionego towaru musicie Państwo spisać protokół szkody w obecności kuriera, w którym będzie informacja o dacie, godzinie doręczenia oraz opis uszkodzenia lub zauważonych braków. Tylko ze spisanym protokołem możliwa jest wymiana sprzętu na nowy lub otrzymanie odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej.

Postępowanie w przypadku wykrycia uszkodzenia: Przyjąć towar i spisać protokół uszkodzenia przesyłki . W tym przypadku poprosimy Państwa o współpracę w celu uzyskania odszkodowania od firmy kurierskiej. Będzie ona polegała na przesłaniu zdjęć uszkodzonego towaru lub dopuszczenia rzeczoznawcy w celu ustalenia rozmiarów uszkodzenia (prosimy o zachowanie opakowania uszkodzonej przesyłki).

Przyjęcie przez Państwa przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia.